top of page

לקוחות ממליצים

  • יעקב - הגעתי אל ליאת לטיפולים בשיטת איזון חיים מבלי שהיה לי הרבה מידע על השיטה וללא היכרות קודמת ביננו. שמחתי לגלות אדם רגיש, מסור, עדין וחכם להפליא, שיכולותיו לגעת בדקויות הנפש וללוות לריפוי גדולות מתיאור במילים. בסבלנות ואמונה רבה, ליאת עזרה לי להציף ולהאיר ללא פולשנות את הפינות בי שביקשו אוויר ושחרור, ואחרי כל טיפול חל שינוי בנשימה ובנשיאת הגוף והתודעה שלי. בעזרת ליאת הצלחתי להשתחרר מקבעונות והרגלים שאחזו בי שנים רבות, בעיקר במקומות בהם טיפול קונבנציונלי לא הצליח לסייע לי. לא משנה באיזה מצב הגעתי אל הטיפול, ליאת תמיד ידעה איך למקד ולהרגיע אותי, כך שיכלתי להתמסר אליה ולטיפול ולתת להכוונה המיוחדת שלה להגיע עמוק ומדויק לתוך הנפש.  ממליץ לכל אדם שמחפש מענה למורכבויות כלשהן בחייו - בין אם הן ידועות או דורשות חיפוש - בנפש ובגוף, במשפחה או בפרנסה, בינו לבין עצמו או בינו לבין הסביבה, להגיע למפגש ולעבור תהליך עם ליאת.

 

​      -------------------

  • זויה קומם -"בכל פעם שאני מתקרבת לכתובתך יש לי מין ריגוש של סקרנות וציפייה,תחושה המאפיינת רק את הזמן שלפני המפגש איתך. פעמים רבות אני יוצאת מהמפגש ומיד מרגישה בשינוי שחל בי בהסתכלותי על העולם, ולפעמים התהליך לוקח זמן והשינוי מפתיע אותי מאוחר יותר כשאני כבר לא מצפה לו. לפעמים מה שמשתנה, הם הדברים הקטנים שמהם מורכבים החיים שנעשו פשוטים יותר, ולפעמים השינוי מאפשר לי לקבל החלטות גדולות שפחדתי מהן קודם לכן. 

    אני מודה לך על כך שעזרת לי להעיז לעשות דברים שחשבתי שלעולם לא אעז. אני מודה לך על השינויים בתפיסה, ובחוויה שלי את העולם ואת הסובבים אותי, שהתאפשרו עבורי, ושהפכו את חיי לפשוטים יותר ומורכבים פחות. אני מודה לך על אי של שקט, שלווה, אהבה וקבלה, שקיים בשבילי בחדרך. אני מודה לך על כך שאת כל הזמן לומדת, מתפתחת ומבינה יותר ויותר לעומק את כלי העבודה שלך, ובכך מאפשרת לקסמים שמתרחשים להיות. אני מודה לך על שאת את. אוהבת זויה"

      -------------------

  • דינה - "ליאתי אני מרגישה שלפני הכל צריך לומר לך תודה. תודה על הליווי, תודה על ההובלה אל נבכי הרגשות ותודה על הרגישות שבה את פוגשת אותי. תהליכים פנימיים הם מסע לא קל, אבל איתך זה מרגיש שאפשר, כל פעם משהו קטן ללכת איתו הביתה, מפעם לפעם מתחזקת אצלי ההרגשה שאת מדברת את שפת הBAT, אני מרגישה בטוחה ורגועה בזמן הטיפול ורק מצפה לראות מה יעלה הפעם. ממליצה בחום על הBAT ועליך כמובן."  

      -------------------

 

  • אבינעם - "ליאת יקרה, לפני 5 שנים הופניתי אליך לראשונה, לאחר שהגב שלי נתפס באופן בלתי הפיך. לא האמנתי באותה נקודת זמן שהקלה בכאבים אפשרית בכלל. הגעתי אליך לטיפול הראשון, ויצאתי ממנו עם הקלה משמעותית בכאב. התרגשתי ממידת הרגישות, המותאמות והמכוונות שלך אלי בטיפול, ומיד ידעתי שיהיה לזה עוד המשך. הידיעה שאת נמצאת שם מנחמת ומאפשרת לי הרבה פעמים לעבור את הסבל שבכאבים. השילוב של טכניקות הטיפול אצלך, נדיר ומיוחד. את תמיד יודעת ומכירה את הכאב טוב ממני. הרגישות, הנועם, המותאמות, ההבנה וההיכרות שלך עם כאביי, מאפשרת לי להמשיך לכאוב ולחזור אליך לקבל מזור ומרפא לכאביי מחדש. כל מה שאת מאפשר לי להמשיך בחיי בצורה שפויה ומאוזנת יותר, ולהביא אותי להודות לך בכל פעם מחדש כשאני יוצא מהקליניקה שלך. פשוט תודה !!!!"

      -------------------

  • זהר - "למרות שאני מכיר את ליאת כמטפלת מוצלחת ואפקטיבית כבר קרוב לחמש עשרה שנים היה לי קשה בהתחלה להתחבר לטכניקה הנקראית BAT. זה הרגיש לי כמו שיטה הזויה של מכשפות שלא מתאימה לאנשים רציונליים. אבל, בעקבות בעיה רגשית נקודתית ובזכות האמון הרב שיש לי ליכולות האבחון וההקשבה של ליאת, באתי לנסות ולהתנסות בהחלטה שאני מתמסר גם למה שאני לא מבין.וכעת אחרי כמה פגישות ובלי שיהיה לי הסבר ברור על מה שקורה בקליניקה אני יכול להגיד שמדובר בחוויה שמשפרת לי את החיים באופן ברור ועוצמתי.חיבור מאוד יסודי בין גוף רגש ונפש, טיפול שצולל לתהומות ולבעיות הכי עמוקות ומפחידות, במסלול עוקף מיינד, ועוזר לי להתחזק ולהשתפר גם בגוף וגם מנטלית. למקומות בהם אני מרגיש שאני צריך עזרה, לדפוסים ולתחושות שחשבתי שאינם ניתנים לריפוי או לעידון, ליאת מביאה כיוון וכוח לשנות את שחשבתי שכבר לא ניתן. אז תהליך קל ופשוט זה לא, אבל למי שמוכן לשכב על הגב, לעצום את העיניים ולהתחיל במסע אמיתי אל תוך עצמו וגופו, אני ממליץ מאוד לנסות".

מזמינה אתכם למצוא מרפא במדבר.

ליאת אמיתי 052-3393319

bottom of page