הטיפולים מתבצעים באווירה רגועה ובעוצמה המתאימה לכם, בקליניקה נעימה וחרישית במצפה רמון.

כבר בשיחת הטלפון הראשונית ובהמשך בתשאול הפותח כל מפגש, אנסה להתאים את שיטת הטיפול הנכונה בעיניי עבורכם. זאת תוך הקשבה לגוף ולנפש בכדאי להתכוונן אל המקום אליו תרצו להגיע. הריפוי אפשרי גם בשתיקה. כראוי למדבר.

 
מסג' רקמות עמוקות 

עיסוי רקמות עמוקות משפיע רבות על הנפש ומסייע בשחרור טראומות, מצבי דיכאון ועוזר לבעיות פוריות. טכניקת עיסוי המשפיעה על שרירים, גידים ורצועות. העיסוי מתבצע עם מעט שמן ומגיע לעומק שכבות הגוף בצורה יסודית, מסייע לתהליך החלמה לאחר פציעות ופגיעות גוף, משחרר פסולת החוצה, מזרים את מערכת הדם והלימפה ומחזק את המערכת החיסונית. מומלץ לספורטאים ולסובלים מבעיות גב, צוואר, כתפיים וכדומה. 

 

טווינא – פיזיותרפיה סינית

טיפול קצר של כעשרים דקות אשר מתווסף לשיטת טיפול אחרת המתאימה למטופל. נועד לשחרר חסימות ויעיל בעיקר במצבים של כאבי גב, פריצת דיסק, כאבי מחזור, כאבי בטן, אסטמה ובעיות ברכיים. מגע אנרגטי, ממוקד ועוצמתי. מתבסס על נקודות דיקור ומרדיאנים  סיניים, המשפר את זרימת אנרגיית החיים ועוזר לגוף לרפא את עצמו.

 

אבנים חמות

טכניקה מקרקעת, מרגיעה ומנחמת. השימוש באבנים ממריץ את מחזור הדם ובכך מסייע לפתוח ולשחרר את השריר ללא כאב. מסייע לתחושות של יציבות, ביטחון ורוגע. השיטה לא עומדת בפניי עצמה אלא משלימה שיטת עיסוי.

 

כוסות רוח

שיטת טיפול מסורתית שנפוצה ברפואת המזרח. השיטה מסייעת להנעת זרימת הדם והצ'י בגוף ומצוינת לטיפול בשרירים מכווצים ובסימפטומים של התקררות הגוף.

השיטה לא עומדת בפניי עצמה אלא משלימה שיטת עיסוי.

 

מזמינה אתכם למצוא מרפא במדבר.

ליאת אמיתי 052-3393319

שיטות טיפול

ליאת אמיתי - טיפולים במצפה רמון